B82472P6153M000
Productnummer DigiKey
495-77093-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-77093-1-ND - Cut Tape (CT)
495-77093-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B82472P6153M000
Beschrijving
FIXED IND 15UH 1.53A 80 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.53 A 80mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
B82472P6153M000 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
1,35A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
80mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,287" B (7,30mm x 7,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)