B82790C0113N201
Productnummer DigiKey
495-4413-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-4413-1-ND - Cut Tape (CT)
495-4413-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B82790C0113N201
Beschrijving
CMC 11UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
Gedetailleerde beschrijving
11 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 500mA DCR 80mOhm (nom.)
EDA/CAD-modellen
B82790C0113N201 Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
80mOhm (nom.)
Fabrikant
TDK
Nominale spanning - DC
80V
Serie
Nominale spanning - AC
42V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
AEC-Q200
Type filter
Signaallijn
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
2
Grootte / afmetingen
0,280" L x 0,236" B (7,10mm x 6,00mm)
Inductie bij frequentie
11 µH @ 100 kHz
Hoogte (max.)
0,205" (5,20mm)
Nominale stroom (max.)
500mA