C1608X7R2A103K080AA is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Upgrade
TDK
Op voorraad: 42.582
Gegevensblad
Similar
TDK
Op voorraad: 33.156
Gegevensblad
Similar
Direct
Walsin Technology Corporation
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
10000 pF ±10% 100V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)