KAM15ACG2A100FT is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
KYOCERA AVX
Op voorraad: 6.973
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
KYOCERA AVX
Op voorraad: 14.741
Gegevensblad
Direct
Knowles Syfer
Murata Electronics
Murata Electronics
Upgrade
Knowles Syfer
10 pF ±1% 100V Keramische condensators C0G, NP0 0603 (1608 metrisch)
KAM15ACG2A100FT
Productnummer DigiKey
478-KAM15ACG2A100FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAM15ACG2A100FT
Beschrijving
CAP CER 10PF 100V NP0 0603
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
KAM15ACG2A100FT Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)