CLF10040T-100M-D
Productnummer DigiKey
445-9599-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9599-1-ND - Cut Tape (CT)
445-9599-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLF10040T-100M-D
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.3A 31.2 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.3 A 31,2mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CLF10040T-100M-D Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
4A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
31,2mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" L x 0,382" B (10,00mm x 9,70mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,161" (4,10mm)