CLF10060NIT-100M-D
Productnummer DigiKey
445-174716-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174716-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174716-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLF10060NIT-100M-D
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.6A 20.4 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.6 A 20,4mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
CLF10060NIT-100M-D Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
3,6A
DC-weerstand (DCR)
20,4mOhm max.
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,398" L x 0,394" B (10,10mm x 10,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,248" (6,30mm)