CLF6045NIT-101M-D is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Pulse Electronics
Op voorraad: 0
Similar
Pulse Electronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Gegevensblad
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 979
Murata Electronics
100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 610 mA 384mOhm max. Niet-standaard