MPZ1608Y101BTA00
Productnummer DigiKey
445-MPZ1608Y101BTA00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ1608Y101BTA00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ1608Y101BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ1608Y101BTA00
Beschrijving
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 2A 40mOhm
EDA/CAD-modellen
MPZ1608Y101BTA00 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
2A
DC-weerstand (DCR) (max.)
40mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 100 MHz