BU33SD5WG-TR
Productnummer DigiKey
BU33SD5WG-TRTR-ND - Tape & Reel (TR)
BU33SD5WG-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
BU33SD5WG-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BU33SD5WG-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 5-SSOP
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 5-SSOP
EDA/CAD-modellen
BU33SD5WG-TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
80 µA
PSRR
68dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
5-SSOP
Spanningsuitval (max.)
0,15V @ 100mA