YFF18PH0J105MT000N
Productnummer DigiKey
445-3029-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-3029-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3029-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
YFF18PH0J105MT000N
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Doorvoercondensators 6,3V 4 A 12mOhm 0603 (1608 metrisch), 4 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
YFF18PH0J105MT000N Modellen
Categorie
Stroom
4 A
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
12mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Invoegingsverlies
40dB @ 800kHz ~ 1GHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Doorvoer
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch), 4 PC-pad
Capaciteit
1 µF
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte (max.)
0,035" (0,90mm)
Spanning - nominaal
6,3V