YFF21PC1A475MT000N
Productnummer DigiKey
445-YFF21PC1A475MT000NTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-YFF21PC1A475MT000NCT-ND - Cut Tape (CT)
445-YFF21PC1A475MT000NDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
YFF21PC1A475MT000N
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 10V 0805
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF Doorvoercondensators 10V 3 A 12mOhm 0805 (2012 metrisch), 4 PC-pad
Categorie
Stroom
3 A
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
12mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Invoegingsverlies
40dB @ 200kHz ~ 1GHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Doorvoer
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), 4 PC-pad
Capaciteit
4.7 µF
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte (max.)
0,039" (1,00mm)
Spanning - nominaal
10V