CSI-RGFB-100-UFFR
Productnummer DigiKey
CSI-RGFB-100-UFFR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSI-RGFB-100-UFFR
Beschrijving
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 3.9"
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage U.FL (UMCC) naar RP-SMA 1,13mm BUD coaxkabel 3,937" (100,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSI-RGFB-100-UFFR Modellen
Categorie
2e connector
U.FL (UMCC) plug, rechtse hoek
Fabrikant
TE Connectivity Linx
2e contact geslacht
Vrouwtje
Verpakking
Bulk
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Status onderdeel
Actief
Lengte
3,937" (100,00mm)
Stijl
U.FL (UMCC) naar RP-SMA
Kabeltype
1,13mm BUD coaxkabel
1e connector
RP-SMA jack
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
3 GHz
Montagetype 1e connector
Paneelmontage
Kleur
Grijs
1e connectorbevestigingsfunctie
Schot - moer aan de voorkant
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 993
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Andere lengte
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 7.8"
Op voorraad: 885
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 11.8"