CSI-RGFB-200-UFFR
Productnummer DigiKey
CSI-RGFB-200-UFFR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSI-RGFB-200-UFFR
Beschrijving
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 7.8"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage U.FL (UMCC) naar RP-SMA 1,13mm BUD coaxkabel 7,874" (200,00mm)
EDA/CAD-modellen
CSI-RGFB-200-UFFR Modellen
Lengte
7,874" (200,00mm)
Kabeltype
1,13mm BUD coaxkabel
Totale impedantie
50 Ohms
Frequentie - max.
3 GHz
Meer resources
Op voorraad: 885
Andere lengte
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 3.9"
Op voorraad: 993
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 11.8"