LM1117IMP-3.3/NOPB is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Texas Instruments
Op voorraad: 51.850
Gegevensblad
Similar
Texas Instruments
Op voorraad: 895
Gegevensblad
Similar
Op voorraad: 0
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA SOT-223
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM1117IMP-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LM1117IMP-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LM1117IMP-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM1117IMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM1117IMP-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
LM1117IMP-3.3/NOPB Modellen
Stroom - rust (Iq)
5 mA
Serie
Stroom - voeding (max.)
10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - ingang (max.)
15V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 800mA