BA33BC0FP-E2
Productnummer DigiKey
BA33BC0FP-E2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BA33BC0FP-E2CT-ND - Cut Tape (CT)
BA33BC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BA33BC0FP-E2
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A TO-252
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BA33BC0FP-E2 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
0.5 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
900 µA
Status onderdeel
Verouderd
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
16V
Apparaatpakket leverancier
TO-252
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V