LF33CDT-TRY
Productnummer DigiKey
497-10197-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LF33CDT-TRY
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA DPAK
EDA/CAD-modellen
LF33CDT-TRY Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
2 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
12 mA
PSRR
80dB ~ 65dB (120 Hz ~ 65dB)
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
16V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Spanningsuitval (max.)
1,3V @ 500mA