LM2576HVT-15/LF03
Productnummer DigiKey
296-35123-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2576HVT-15/LF03
Beschrijving
IC REG BUCK 15V 3A TO220-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 15V 1 Uitgang 3A TO-220-5 gevormde kabels
EDA/CAD-modellen
LM2576HVT-15/LF03 Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
60V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Stroom - uitgang
Verpakking
Buis
Frequentie - schakeling
52kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type montage
Through-hole
Apparaatpakket leverancier
TO-220-5
Aantal uitgangen
1
Basisproductnummer
Spanning - ingang (min.)
4V