LM46000PWPR
Productnummer DigiKey
296-40222-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-40222-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40222-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM46000PWPR
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 500mA 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
EDA/CAD-modellen
LM46000PWPR Modellen
Spanning - ingang (max.)
60V
Spanning - uitgang (max.)
28V
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
200kHz ~ 2,2MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (min.)
3,5V