LM46000QPWPRQ1
Productnummer DigiKey
296-42507-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-42507-1-ND - Cut Tape (CT)
296-42507-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM46000QPWPRQ1
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 500mA 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm breedte)
EDA/CAD-modellen
LM46000QPWPRQ1 Modellen
Spanning - uitgang (max.)
28V
Frequentie - schakeling
200kHz ~ 2,2MHz
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Soort
Automotive
Topologie
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (min.)
3,5V
Spanning - ingang (max.)
60V