LM46000QPWPRQ1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LM46000QPWPRQ1 |
Beschrijving | IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 500mA 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm breedte) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LM46000QPWPRQ1 Modellen |
Categorie | Spanning - uitgang (min./vast) |
Fabr. | Spanning - uitgang (max.) 28V |
Serie | Stroom - uitgang |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Frequentie - schakeling 200kHz ~ 2,2MHz |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Synchrone gelijkrichter Ja |
Functie Verlagingsomzetter | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Uitvoerconfiguratie Positief | Soort Automotive |
Topologie | Kwalificatie AEC-Q100 |
Type uitvoer | Type montage Opbouwmontage |
Aantal uitgangen 1 | Verpakking / doos |
Spanning - ingang (min.) 3,5V | Apparaatpakket leverancier 16-HTSSOP |
Spanning - ingang (max.) 60V | Basisproductnummer |