LM5007MM
Productnummer DigiKey
LM5007MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
LM5007MMCT-ND - Cut Tape (CT)
LM5007MMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM5007MM
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 2,5V 1 Uitgang 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM5007MM Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
75V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - uitgang (max.)
73V
Status onderdeel
Verouderd
Stroom - uitgang
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
8-VSSOP
Spanning - ingang (min.)
9V