LM5145EVM-HD-20A
Productnummer DigiKey
296-47139-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM5145EVM-HD-20A
Beschrijving
EVAL BOARD FOR LM5145
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LM5145 - DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
20A
Fabrikant
Texas Instruments
Spanning - ingang
24V ~ 72V
Verpakking
Bulk
Topologie regelaar
Buck
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
220kHz
Hoofddoel
DC/DC, step-down
Inhoud
Printplaat/-platen
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
LM5145
Spanning - uitgang
5V