LM5146-Q1-EVM12V
Productnummer DigiKey
296-53098-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM5146-Q1-EVM12V
Beschrijving
EVAL BOARD FOR LM5146Q1
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LM5146-Q1 - DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
8A
Fabrikant
Texas Instruments
Spanning - ingang
15 V ~ 85 V
Verpakking
Box
Topologie regelaar
Buck
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
400kHz
Hoofddoel
DC/DC, step-down
Inhoud
Printplaat/-platen
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
LM5146-Q1
Spanning - uitgang
12V