LM76005QRNPRQ1 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Texas Instruments
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 5A 30-WFQFN blootliggende pad
LM76005QRNPRQ1
Productnummer DigiKey
296-LM76005QRNPRQ1TR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LM76005QRNPRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-LM76005QRNPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM76005QRNPRQ1
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM76005QRNPRQ1 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang (max.)
57V
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - schakeling
200kHz ~ 500kHz
Status onderdeel
Actief
Synchrone gelijkrichter
Ja
Functie
Verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Soort
Automotive
Topologie
Kwalificatie
AEC-Q100
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Spanning - ingang (min.)
3,5V
Apparaatpakket leverancier
30-WQFN (6x4)
Spanning - ingang (max.)
60V