LM76005RNPR is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Texas Instruments
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Richtek USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1V 1 Uitgang 5A 30-WFQFN blootliggende pad
LM76005RNPR
Productnummer DigiKey
296-LM76005RNPRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LM76005RNPRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LM76005RNPRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM76005RNPR
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
LM76005RNPR Modellen
Categorie
Spanning - uitgang (min./vast)
Fabr.
Spanning - uitgang (max.)
57V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
200kHz ~ 500kHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
30-WQFN (6x4)
Spanning - ingang (min.)
3,5V
Basisproductnummer
Spanning - ingang (max.)
60V