LMZ34002RKGR
Productnummer DigiKey
296-44356-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-44356-1-ND - Cut Tape (CT)
296-44356-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZ34002RKGR
Beschrijving
DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang -3 ~ -17V 2A 4,5V - 40V Ingang
EDA/CAD-modellen
LMZ34002RKGR Modellen
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, UVLO
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Efficiëntie
86%
Verpakking / doos
41-BQFN-module
Grootte / afmetingen
0,44" L x 0,36" B x 0,11" H (11,2mm x 9,2mm x 2,9mm)
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Apparaatpakket leverancier
41-B1QFN (11x9)
Spanning - ingang (max.)
40V
Stroom - uitgang (max.)
2A