LMZ35003RKGR
Productnummer DigiKey
296-43647-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-43647-1-ND - Cut Tape (CT)
296-43647-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZ35003RKGR
Beschrijving
DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 2,5 ~ 15V 2,5A 7V - 50V Ingang
EDA/CAD-modellen
LMZ35003RKGR Modellen
Functies
OCP, OTP, UVLO
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Efficiëntie
93%
Verpakking / doos
41-BQFN-module
Grootte / afmetingen
0,44" L x 0,36" B x 0,11" H (11,2mm x 9,2mm x 2,9mm)
Spanning - ingang (min.)
7V
Apparaatpakket leverancier
41-B1QFN (11x9)
Spanning - ingang (max.)
50V
Stroom - uitgang (max.)
2,5A