LMZM33603EVM
Productnummer DigiKey
296-48020-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZM33603EVM
Beschrijving
EVAL BOARD FOR LMZM33603
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LMZM33603 - DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
3A
Fabrikant
Texas Instruments
Spanning - ingang
4V ~ 36V
Verpakking
Bulk
Topologie regelaar
Buck
Status onderdeel
Actief
Inhoud
Printplaat/-platen
Hoofddoel
DC/DC, step-down
Gebruikt IC / onderdeel
LMZM33603
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Basisproductnummer
Spanning - uitgang
2,5V, 3,3V, 5V of 12V