LMZM33603RLRR
Productnummer DigiKey
296-48830-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-48830-1-ND - Cut Tape (CT)
296-48830-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZM33603RLRR
Beschrijving
DC DC CONVERTER 1-18V
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 1 ~ 18V 3A 4V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMZM33603RLRR Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
OCP, OTP, UVLO
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
94%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
18-PowerBQFN-module
Spanning - ingang (min.)
4V
Grootte / afmetingen
0,35" L x 0,28" B x 0,16" H (9,0mm x 7,0mm x 4,1mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Apparaatpakket leverancier
18-B2QFN (9x7)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
3A