LMZM33606RLXR
Productnummer DigiKey
296-52221-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-52221-1-ND - Cut Tape (CT)
296-52221-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMZM33606RLXR
Beschrijving
DC DC CONVERTER 1-20V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 1 ~ 20V 6A 3,5V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMZM33606RLXR Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP, UVLO
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
91%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
41-PowerBQFN-module
Spanning - ingang (min.)
3,5V
Grootte / afmetingen
0,63" L x 0,39" W x 0,16" H (16,0mm x 10,0mm x 4,1mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Apparaatpakket leverancier
41-B2QFN (16x10)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
6A