TPSM63608RDFR
Productnummer DigiKey
296-TPSM63608RDFRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPSM63608RDFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPSM63608RDFRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPSM63608RDFR
Beschrijving
HIGH-DENSITY, 36-V INPUT, 1-V TO
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 1 ~ 20V 6A 3V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPSM63608RDFR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
6A
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
94,3%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
22-PowerBQFN-module
Spanning - ingang (min.)
3V
Grootte / afmetingen
0,30" L x 0,26" B x 0,16" H (7,5mm x 6,5mm x 4,0mm)
Spanning - ingang (max.)
36V