TPSM63603SRDHR
Productnummer DigiKey
296-TPSM63603SRDHRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPSM63603SRDHRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPSM63603SRDHRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPSM63603SRDHR
Beschrijving
HIGH-DENSITY, 3-V TO 36-V INPUT,
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 1 ~ 16V 3A 3V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPSM63603SRDHR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3A
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
94,1%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
30-PowerQFN-module
Spanning - ingang (min.)
3V
Grootte / afmetingen
0.24" L x 0.16" B x 0.07" H (6.0mm x 4.0mm x 1.8mm)
Spanning - ingang (max.)
36V