LP2985-33DBVTE4 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Texas Instruments
Op voorraad: 1.906
Gegevensblad
Similar
Texas Instruments
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LP2985-33DBVTE4
Productnummer DigiKey
LP2985-33DBVTE4-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP2985-33DBVTE4
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
LP2985-33DBVTE4 Modellen
Stroom - voeding (max.)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Spanningsuitval (max.)
0,58V @ 150mA