LP5912-1.2DRVR
Productnummer DigiKey
296-48301-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-48301-1-ND - Cut Tape (CT)
296-48301-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5912-1.2DRVR
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 6-WSON
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 6-WSON (2x2)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LP5912-1.2DRVR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
55 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
600 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overtemperatuur, omgekeerde polariteit, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6,5V
Verpakking / doos
6-WDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
1,2V