LP5912-1.8DRVR
Productnummer DigiKey
296-47213-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-47213-1-ND - Cut Tape (CT)
296-47213-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5912-1.8DRVR
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6-WSON
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 6-WSON (2x2)
EDA/CAD-modellen
LP5912-1.8DRVR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
55 µA
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
6,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
6-WSON (2x2)
Spanningsuitval (max.)
0,25V @ 500mA