REF4132A33DBVRQ1
Productnummer DigiKey
296-REF4132A33DBVRQ1TR-ND - Tape & Reel (TR)
296-REF4132A33DBVRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-REF4132A33DBVRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
REF4132A33DBVRQ1
Beschrijving
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,05% SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
REF4132A33DBVRQ1 Modellen
Categorie
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
24µVrms
Fabrikant
Texas Instruments
Spanning - ingang
3,35V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding
100µA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Referentietype
Serie
Soort
Automotive
Type uitvoer
Vast
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - uitgang
10 mA
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Tolerantie
±0,05%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Temperatuurcoëfficiënt
12ppm/°C
Basisproductnummer
Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz