SN74ACT14NSR
Productnummer DigiKey
296-SN74ACT14NSRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-SN74ACT14NSRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-SN74ACT14NSRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74ACT14NSR
Beschrijving
IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SO
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omvormer IC 6 Kanaal Schmitt-trigger 14-SO
EDA/CAD-modellen
SN74ACT14NSR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - rust (max.)
2 µA
Fabr.
Stroom - uitgang hoog, laag
24mA, 24mA
Serie
Logisch niveau - laag
0,5V ~ 1,4V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Logisch niveau - hoog
1,2V ~ 2,1V
Status onderdeel
Actief
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
11,5ns @ 5V, 50pF
Type logica
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal circuits
6
Type montage
Opbouwmontage
Aantal ingangen
1
Apparaatpakket leverancier
14-SO
Functies
Schmitt-trigger
Verpakking / doos
14-SOIC (0,209", 5,30mm breedte)
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V