SN74ACT240DGSR
Productnummer DigiKey
296-SN74ACT240DGSRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-SN74ACT240DGSRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-SN74ACT240DGSRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74ACT240DGSR
Beschrijving
EIGHT-CHANNEL 4.5V-TO-5.5V INVER
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omvormer IC 8 Kanaal 3-status 20-VSSOP
Categorie
Stroom - rust (max.)
4 µA
Fabr.
Stroom - uitgang hoog, laag
24mA, 24mA
Serie
Logisch niveau - laag
0,8V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Logisch niveau - hoog
2V
Status onderdeel
Actief
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
8,5ns @ 5V, 50pF
Type logica
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal circuits
8
Type montage
Opbouwmontage
Aantal ingangen
8
Apparaatpakket leverancier
20-VSSOP
Functies
3-status
Verpakking / doos
20-TFSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V