SN74ACT240QPWRQ1
Productnummer DigiKey
296-SN74ACT240QPWRQ1TR-ND - Tape & Reel (TR)
296-SN74ACT240QPWRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-SN74ACT240QPWRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74ACT240QPWRQ1
Beschrijving
AUTOMOTIVE EIGHT-CHANNEL 4.5V-TO
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omvormer IC 8 Kanaal 3-status 20-TSSOP
Categorie
Stroom - uitgang hoog, laag
24mA, 24mA
Fabr.
Logisch niveau - laag
0,8V
Serie
Logisch niveau - hoog
2V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
9,6ns @ 5V, 50pF
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type logica
Soort
Automotive
Aantal circuits
8
Kwalificatie
AEC-Q100
Aantal ingangen
8
Type montage
Opbouwmontage
Functies
3-status
Apparaatpakket leverancier
20-TSSOP
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Verpakking / doos
20-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)