SN74LVC1G175DRYR
Productnummer DigiKey
296-24753-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-24753-1-ND - Cut Tape (CT)
296-24753-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC1G175DRYR
Beschrijving
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT 6-SON
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Flip-flop schakelingen 1 Element D-type 1 Bit Positieve rand 6-UFDFN
EDA/CAD-modellen
SN74LVC1G175DRYR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
5ns @ 5V, 50pF
Fabrikant
Texas Instruments
Triggertype
Positieve rand
Serie
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Stroom - rust (Iq)
10 µA
Functie
Reset
Ingangscapaciteit
3 pF
Type
D-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Type uitvoer
Niet geïnverteerd
Type montage
Opbouwmontage
Aantal elementen
1
Apparaatpakket leverancier
6-SON (1,45x1)
Aantal bits per element
1
Verpakking / doos
6-UFDFN
Klokfrequentie
175 MHz