SN74LVC2G14DCKT is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Texas Instruments
Op voorraad: 11.272
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Texas Instruments
Op voorraad: 615
Gegevensblad
Op voorraad: 0
Direct
onsemi
Upgrade
Nexperia USA Inc.
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 524
Similar
Nexperia USA Inc.
onsemi
Omvormer IC 2 Kanaal Schmitt-trigger SC-70-6
SN74LVC2G14DCKT
Productnummer DigiKey
296-26619-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-26619-1-ND - Cut Tape (CT)
296-26619-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SN74LVC2G14DCKT
Beschrijving
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SN74LVC2G14DCKT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - rust (max.)
10 µA
Fabr.
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Serie
Logisch niveau - laag
0,3V ~ 1,4V
Logisch niveau - hoog
1,4V ~ 3,7V
Status onderdeel
Actief
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
4,7ns @ 5V, 50pF
Type logica
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Aantal circuits
2
Aantal ingangen
2
Apparaatpakket leverancier
SC-70-6
Functies
Schmitt-trigger
Verpakking / doos
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V