UCC21750DWR
Productnummer DigiKey
296-UCC21750DWRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-UCC21750DWRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-UCC21750DWRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCC21750DWR
Beschrijving
DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10A Poort-drivers Capacitieve koppeling 5700Vrms 1 Kanaals 16-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UCC21750DWR Modellen
Categorie
Stijg-/afvaltijd (typ.)
33ns, 27ns
Fabr.
Stroom - uitgang hoog, laag
10A, 10A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - piekuitgang
10A
Status onderdeel
Actief
Spanning - uitgangsvoeding
13V ~ 33V
Technologie
Capacitieve koppeling
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - isolatie
5700Vrms
Verpakking / doos
16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Immuniteit transiënt gemeenschappelijke modus (min.)
150V/ns