ACM4520-421-2P-T000
Productnummer DigiKey
445-8644-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-8644-1-ND - Cut Tape (CT)
445-8644-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM4520-421-2P-T000
Beschrijving
CMC 2.8A 2LN 420 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 420 Ohms @ 100 MHz 2,8A DCR 55mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACM4520-421-2P-T000 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
2,8A
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
55mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Grootte / afmetingen
0,185" L x 0,177" B (4,70mm x 4,50mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,079" (2,00mm)
Impedantie bij frequentie
420 Ohms @ 100 MHz