ACM55V-701-2PL-TL00
Productnummer DigiKey
445-ACM55V-701-2PL-TL00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-ACM55V-701-2PL-TL00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-ACM55V-701-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM55V-701-2PL-TL00
Beschrijving
CMC 4.7A 2LN 700OHM SMD AEC-Q200
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 700 Ohms @ 100 MHz 4,7A DCR 17mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
17mOhm
Nominale spanning - DC
80V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Grootte / afmetingen
0,217" L x 0,217" B (5,50mm x 5,50mm)
Hoogte (max.)
0,138" (3,50mm)
Impedantie bij frequentie
700 Ohms @ 100 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
4,7A