ACM4520-142-2P-T000 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
TDK
Op voorraad: 64.650
Gegevensblad
Similar
TDK
Op voorraad: 298
Gegevensblad
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 80mOhm