ACM9070-701-2PL-TL01
Productnummer DigiKey
445-2216-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2216-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2216-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM9070-701-2PL-TL01
Beschrijving
CMC 5A 2LN 700 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 700 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
EDA/CAD-modellen
ACM9070-701-2PL-TL01 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
5A
DC-weerstand (DCR) (max.)
10mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
80V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,354" L x 0,276" B (9,00mm x 7,00mm)
Hoogte (max.)
0,177" (4,50mm)
Impedantie bij frequentie
700 Ohms @ 100 MHz