ACM4520-142-2P-TL000
Productnummer DigiKey
445-174420-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174420-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174420-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM4520-142-2P-TL000
Beschrijving
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 80mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,5A
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
80mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Grootte / afmetingen
0,185" L x 0,177" B (4,70mm x 4,50mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,079" (2,00mm)
Impedantie bij frequentie
1.4 kOhms @ 100 MHz