UCC5390SCDR
Productnummer DigiKey
296-49026-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-49026-1-ND - Cut Tape (CT)
296-49026-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCC5390SCDR
Beschrijving
DGTL ISO 3KV 1CH GATE DVR 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Poort-drivers Capacitieve koppeling 3000Vrms 1 Kanaals 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UCC5390SCDR Modellen
Categorie
Stijg-/afvaltijd (typ.)
10ns, 10ns
Fabr.
Stroom - uitgang hoog, laag
10A, 10A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - uitgangsvoeding
13,2V ~ 33V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Technologie
Capacitieve koppeling
Type montage
Opbouwmontage
Aantal kanalen
1
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - isolatie
3000Vrms
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Immuniteit transiënt gemeenschappelijke modus (min.)
100kV/µs