P170N2-QC25BR1K
P170N2-QC25BR1K
P170N2-QC25BR1K
Productnummer DigiKey
987-1316-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P170N2-QC25BR1K
Beschrijving
POT 1K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,1W, 1/10W PC-pennen
Categorie
Type aanpassing
Instelling zijkant
Fabrikant
TT Electronics/BI
Rotatie
260°
Serie
Resistief materiaal
Geleidend plastic
Verpakking
Tray
Stijl aansluiting
PC-pennen
Status onderdeel
Actief
Type actuator
Gekarteld en gesleufd
Weerstand (ohm)
1k
Lengte actuator
0,984" (25,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,1W, 1/10W
Busschroefdraad
M7 x 0,75
Ingebouwde schakelaar
Geen
Type montage
Paneelmontage
Aantal omwentelingen
1.0
Grootte - behuizing
Rond - 0,669" dia (17,00mm)