P170S2-QC15BR1K
Productnummer DigiKey
987-1397-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P170S2-QC15BR1K
Beschrijving
POT 1K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
1k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Draai-, SPST 1.0 Draai Geleidend plastic 0,1W, 1/10W PC-pennen
Categorie
Type aanpassing
Instelling zijkant
Stijl aansluiting
PC-pennen
Type actuator
Gekarteld en gesleufd
Weerstand (ohm)
1k
Lengte actuator
0,591" (15,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,1W, 1/10W
Ingebouwde schakelaar
Draai-, SPST
Grootte - behuizing
Rond - 0,669" dia (17,00mm)